KONST / Litografier / Färglitografi 10673350
nr 1067 3350
Lars Stenstad
(f. 1921), Sverige
Färglitografi, Lars Stenstad (f. 1921), vårvinter Stallbacken, ET, signerad
Lars Stenstad, svensk målare och grafiker född i Ronneby 1921.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 november 2016
kl 19:35:13
3/11 15:56:59
6/11 19:17:20
Lars Stenstad
Läs mer om Lars Stenstad